Menü Üye Giriş

Şifre Sıfırla · Kayıt Ol

Web Turkiye - Türkiyenin Paylaşim Portali  »
 Konu Dışı
25.08.2013- 03:50

Para ile post kasmak da ne demek? Adamın birine para verirsiniz, forumunuza ileti yazıp durur. Çok komik ve itici bir konu olsa da saatlerdir, sırf bu siteyi beğendiğim için yazılar yazıyorum. Her bir kelime ve cümle bana ait. Hiçbir alıntı yok, çalıntı (intihal denir) yok yazılarımda. Tamamen özgün. Sırf sevdiğim, sadece insanlık namına, biraz da beğendiğim için siteyi popüler yapma adına. Belki de bir daha yazamayacağım, çünkü imkanım olmayacak. Neden post kasma mesleği oluşmuş? Neden mi? Özgün içerik bulmanın zorluğu nedeniyle... Oysa biraz Türkçesi iyi herkes her konuda yazı yazabilir. Yazdığım yazılara bakın, hiçbiri alıntı değil. Siz de yapabilirsiniz. Meslek olarak mı? Sahiden de editörlük de bir meslek olabilir? Hele internetin son derece popüler olduğu bu devirde aklı başında, bilimsel yazılar yazma yeteneği, sizlere aslında bir iş olarak yeni kapılar açabilir. Tabii genel webmaster forumlarında gördüğüm ücretlere bakılırsa şu anda çok ucuz fiyatlara yapılan bir meslek bu. Ama ileride farklılaşabilir. Ben şu anda bu sitede bu işi bedava yapmış olabilirim, çünkü internet düşkünü, fedakar bir bireyim. Ama birileriniz bunu meslek haline getirebilir, kaliteli, güvenilir ve popüler editör kavramı ile aranılır kişi olabilirsiniz. Ama önerim, önce kendinizi eğitmeniz, eğitiminizi tamamlamanızdır. Bu yazıları yazan ben bir fakültenin doktora ünvanına sahip kişisiyim. Ben olabilmeniz için çok çalışmalısınız.

Yönetttiğim Türkiye'nin en büyük siteleri meşgalem nedeniyle bu son yazım olabilir, hepinize ve öncelikle web-turkiye* sitesine başarılar diliyorum. Sağlıcakla, esenlikle ve hoşça kalın!

Percus  |  Cvp:
Cevap: 1
22.09.2013- 17:58

cok iyi konusma olmuş

Tam Sürüme Geç »
 phpKF Mobil Android Uygulaması Kullanın [X]