Yeni Başlık  Cevap Yaz
Şanlıurfa Rehabilitasyon           (gösterim sayısı: 125)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[skirubo]
Kayıtlı Kullanıcı
Varsayılan Kullanıcı Resmi
Kayıt: 25.10.2019
İleti: 22
Konum: Gizli
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Konu Yazan: skirubo
Konu Tarihi: 09.12.2019- 21:12


[ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ], zihinsel engelli, yaygın gelişimsel bozukluk (otizm), işitme engeli ve bedensel yetersizliği tanısı olan çocukların özelliklerine ve bireysel gereksinimlerine cevap vermek üzere hizmet vermeye başlamıştır. Şanlıurfa ve değerli çocuklarımıza, uzun zamandır süre gelen bir zamanla uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

[ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ] merkezimiz şehrin merkezinde, tanınırlığı, eğitim kalitesi, ev sıcaklığında ama bir o kadar da profesyonel çalışmasıyla, özel eğitimin Urfa’da ki mihenk taşıdır.

Öğrencilerimiz, dilerlerse aileleriyle beraber evlerinden özel servis araçlarımızla alınır, yine evlerine teslim edilirler. Tüm araçlarımız, güvenlik ve konforu ön planda tutarak, öğrencilerimize rahat bir ulaşım sağlamaktadır.

[ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ] merkezi kadrosunu güvenilir ve uzun süreli çalışacak profesyonel ekibiyle donatan kurumumuz, başarıyı temel alan, sıcak ve huzurlu bir ortam yaratmaktadır. Her bir çalışanın öğrencilerimize yaklaşımı şu soruya evet cevabı verebilecek bir ortam yaratma idealindedir.

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.
Benzer konular
Başlık Yazan Cevap Gösterim Son ileti
Benzer konu yok
Etiketler   Şanlıurfa,   RehabilitasyonWeb Turkiye - Türkiyenin Paylaşim Portali

yukari