Yeni Başlık  Cevap Yaz
Gncteklif – Alışverişin Genç Hali           (gösterim sayısı: 720)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[dilsiz]

Varsayılan Kullanıcı Resmi
Kayıt: 30.09.2015
İleti: 188
Konum: Gizli
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Konu Yazan: dilsiz
Konu Tarihi: 27.10.2015- 02:18


Resim Ekleme

Gncteklif – Alışverişin Genç Hali

Alışveriş yapan insanların en büyük isteklerinin başında, bu ürünleri uygun fiyatlara almak geliyor. Çünkü özellikle de yüksek ücretli ürünleri satın alırken var olan indirimleri insanların isteklerini karşılamaz. Yurtdışında özellikle de online alışveriş platformlarına bakıldığı zaman [ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ] kavramı herkesin dikkatini çekiyor. Ülkemize bakıldığı zaman ise bu kavramın yeni yeni kendine yer bulduğunu görüyoruz. Geçmiş dönemlerde insanlar hesaplı alışveriş için bu tarz kodları kullanmaktan ziyade ödemeleri peşin olarak yapıyorlardı. Bu durum da haliyle ortaya oldukça farklı sonuçların çıkmasına neden oluyordu. İnsanların büyük bir çoğunluğu, var olan indirimlerden bihaber şekilde aslında uygun olabilecek fiyatlardaki ürünleri ne kadar isteseler de almaktan vazgeçiyorlardı.

Şimdilerde ise gerek kampanyalar gerekse yapılan reklamlar sonrasında artık oldukça ciddi bir kitle [ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ] kullanmaya başladı. İlk başlarda markalar bu tarz kodları çok fazla ortaya koymuyordu. Ancak daha sonrasında özellikle de online alışveriş denildiği zaman yurtdışında adından çok fazla bahsettiren internet sitelerinin bu kodları kullanmaya başlaması ile birlikte ülkemizdeki alışveriş siteleri de alışveriş severlerin isteklerine çok daha fazla karşı koyamadı. Ve bunun sonrasında da artık ülkemizdeki pek çok farklı marka ve online alışveriş platformunda farklı indirimler meydana gelmeye başladı. Bu indirimlerden faydalanmak isteyen kişilerin yapmaları gereken tek şey ise indirim kodlarını kullanmak olacak.

Başta Markafoni , Trendyol gibi pek çok kişinin ziyaret ettiği alışveriş sitelerinden isteyen herkes [ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ], trendyol indirim kuponu aracılığı ile en güzel kıyafetleri ya da ihtiyaçları olan şeyleri rahatlıkla satın alabiliyorlar. İndirim kodları birçok farklı şekilde insanlara sunulabiliyor. Eğer ki ağırlıklı olarak online alışveriş platformları üzerinden alışverişlerinizi gerçekleştiriyorsanız, burada belirli aralıklarla siteler sizin için özel kodlar hazırlarlar. Bunların yanı sıra belirli dönemlerde sunulan indirim kodları da tüm internet alışverişi kullanıcılarına sunulmaktadır. Kullanılacak bu kodlar, alışveriş sonrasında ödeme esnasında sisteme girilmelidir. Böylece kodun kişiye sunduğu tutar, toplam tutardan düşülmüş olacaktır. İndirim kodlarını sürekli bir şekilde takip eden kişiler de artık alışverişlerini daha öncesinde olmadığı kadar uygun fiyatlara gerçekleştirmiş olacaklar.

gncteklif.com

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.

 

Benzer konular
Başlık Yazan Cevap Gösterim Son ileti
Konu Klasör Moda ve online alışverişin yeni adresi nullsix 0 760 11.03.2016- 19:42
Konu Klasör Genç odası modelleri nullsix 0 656 19.07.2016- 17:58
Konu Klasör Genç, Parfüm ve Kozmetiğin adresi kombici 0 812 23.05.2015- 22:46
Konu Klasör Kelebek Genç Odaları şimdi YATAK HEDİYELİ nullsix 0 990 11.08.2015- 01:49
Konu Klasör Padişah Halı beyongs 0 527 17.01.2018- 15:33
Etiketler   Gncteklif,   ,   Alışverişin,   Genç,   HaliWeb Turkiye - Türkiyenin Paylaşim Portali

yukari