Yeni Başlık  Cevap Yaz
hellobebek.com - bebek, hafta hafta gebelik           (gösterim sayısı: 808)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[cirox]

Varsayılan Kullanıcı Resmi
Kayıt: 21.07.2014
İleti: 435
Konum: Gizli
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Konu Yazan: cirox
Konu Tarihi: 20.05.2015- 03:01


Resim Ekleme

Anne olma rüyalarınızın gerçek olacağını öğrendiğiniz an hissettiğiniz o mutluluk, o heyecan, onu nasıl korurum telaşı… Ailenize yeni katılacak mini minnacık bir birey bir bebek… Onun gelişimine dair merak ettikleriniz, [ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ] çabalarınız ve büyüyen karnınız….

Heyecanınızı anlıyor ve bebeğinizin gelişimindeki tüm detayları öğrenmeniz için sizleri sitemize bekliyoruz. Bebeğinizin fiziksel gelişimine, psikolojik gelişimine dair bilgileri öğrenebileceğiniz bebeğinizin uyku düzenine kadar her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz sitemiz [ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ] bakımında sizlere yardımcı rolü oynayacaktır.

[ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ] bilgilerine ve eğitimlerine kolaylıkla ulaşabilir gebeliğinize dair aldığınız eğitim ile bilinçli bir gebelik dönemi geçirebilirsiniz. Sağlıklı bir kilo alma dönemi geçirmek için çeşitli ipuçlarına rastlayabilir bilgilerimizden faydalanabilirsiniz.

Ancak unutmamalısınız ki sitemiz yalnızca bilgi verme ve eğitim amaçlıdır kesinlikle tıbbı bir dayatma söz konusu olmayacağından muhakkak doktor tavsiyesine uymanız ve doktor kontrollerini aksatmamanız gerekir.

Bebeğinizin doğmadan evvel ve doğduktan sonraki bütün gelişim ve değişimlerine önceden hazırlıklı olmanız için onun beslenmesine dair ve onunla yapacağınız aktivitelere dair çeşitli tüyoları sitemizden inceleyebilirsiniz. Ayrıca bebeğinizi nasıl emzirmeniz gerektiğine dair bilgilere ulaşabilir ve tereddütlerinizden kurtulabilirsiniz.

Sitemiz bebeğinize dair her şeye değinen diş çıkarması, cilt temizliği, göz bakımına dair bilgiler içeren kullandığınız ve kullanmanız gereken mamalar hakkında merakınızı gideren bir yapıya sahiptir. Sizi ve bebeğinizi her zaman düşünüyor ve tüm ayrıntılarıyla size ve bebeğinize dair her şeyi sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Site adresi : [ Bağlantıları görmek için üye ol veya giriş yap ]

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.

 

Benzer konular
Başlık Yazan Cevap Gösterim Son ileti
Konu Klasör Hafta hafta gebelik - Gebelikbilgisi.com nullsix 0 601 09.02.2016- 20:39
Konu Klasör Gebelik Hesaplama ve Çin Takvimi dilsiz 0 798 23.12.2015- 13:23
Konu Klasör Hafta Sonu Ek İş tragedya27 0 500 01.09.2017- 14:26
Konu Klasör Bim'de bu hafta ne gibi kampanyalar var? beyongs 0 258 14.02.2019- 00:13
Konu Klasör Bir Hafta Sınırsız Ziyaretçi Gönderiyoruz! cirox 0 819 18.06.2015- 01:36
Etiketler   hellobebek.com,   hafta,   gebelikWeb Turkiye - Türkiyenin Paylaşim Portali

yukari